Articles pour l'entreprise

( ilość produktów: 21 )

 

W tej kategorii umieściliśmy asortyment, który może się przydać w prowadzeniu działalności gospodarczej. Osoby posiadające własne firmy powinny zainteresować się tego typu sprzętem, gdyż może on znacznie usprawnić pracę pracowników. Możemy polecić między innymi wielozadaniowy wózek transportowy, który świetnie sprawdza się przy transporcie ciężkich towarów z miejsca na miejsce. Innymi produktami godnymi polecenia są kasetki na pieniądze, czyli tak naprawdę rzecz niezbędna w miejscach gdzie występują obrót gotówką. Te i inne produkty pochodzą właśnie z kategorii Firma. Jeżeli chcą Państwo poznać nasze ceny hurtowe, wystarczy się zalogować do naszego systemu.

Nasza hurtownia internetowa posiada bardzo zróżnicowany asortyment, więc polecamy zapoznać się z pozostałymi kategoriami, gdyż w pozostałych miejscach też mogą Państwo znaleźć sprzęt, który przyda się podczas codziennej pracy w biurze, na hali produkcyjnej czy w sklepie.

Na bieżąco zabiegamy o to by opisy przy produktach były wyczerpujące i aktualne, jednak jeśli będą Państwo potrzebowali większej porcji informacji to zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Commande rapide
Affichage
Grande tirelire noire
Grande tirelire noire
Fabricant :Malatec
Code du produit :5902367971991
Tirelire noire
Tirelire noire
Fabricant :Malatec
Code du produit :5901785366839
Commande rapide
Affichage
IdoSell Trusted Reviews
4.57 / 5.00 5777 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-20
Ok
2024-07-20
Ok
pixel