Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm

 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
 • Kmen stromu - borovice diamantová 180 cm
Výrobce:Ruhhy
Kód produktu:5902802919243
Interní kód:00011988
Následující dodávka: za 2 měsíce
Počet v dodávce: 150 ks
Výška balení: 24 cm
Šířka balení: 24 cm
Délka balení: 100 cm

UMĚLÝ STROM DIAMANTOVÁ BOROVICE 180 CM

 • UMĚLÁ DIAMANTOVÁ BOROVICE - Vánoční stromeček je vedle tradičních jídel, rodinných setkání a dárků nejdůležitějším symbolem Vánoc. Strom má intenzivní zelená barva obohacená na špičkách větviček krystaly . Vzhledem k tomu, že stromeček je umělý nevyžaduje údržbu . Má to ohebné větvičky , které si můžeme vymodelovat dle našich preferencí . Má to dokonalé proporce , což mu dodává elegantní vzhled. Nespočet jehličí a přes 100 větví dělá to extrémně svěží. Díky ní dům nabere vánoční kouzlo.
 • PŘIROZENÝ VZHLED - díky preciznímu provedení každé větvičky vypadá vánoční stromek velmi přirozeně. Skutečný, přírodní kmen má zbytky větviček a jeho vůně se šíří po celém domě a zdůrazňuje jedinečnou atmosféru . Bylo to dodatečně impregnované bezbarvý impregnant, díky kterému bude odolnější. Byl použit na vánoční stromeček 4vrstvá fólie, takže jehly jsou velmi blízko u sebe - díky tomu je strom realistický. Velmi podrobné a pečlivé provedení jednotlivých prvků přináší velkolepý efekt.
 • STABILNÍ A ZÁKLADNA 2 V 1 - základna stojanu je vyrobeno se 2 prvky. Přírodní kmen také 4ramenný stojan . Má to snadné a rychlé, modulární upevňovací systém . Vánoční stromeček můžete aranžovat ve dvou variantách: 1) stojan na kmen stromu, 2) porost na stromech . Umožní vám to mít každý rok jiný vzhled vánočního stromku. U první varianty bude strom dokonale viditelné, i když stojíte na podlaze. Nezakryje ji gauč ani komoda. Druhá možnost vám umožní stromek postavit např. na skříň. Ocelová tyč ve středu konstrukce dělá to stabilní a odolné.
 • VYSOKÁ KVALITA - vánoční stromek zůstal vyrobeno v Polsku. Jeho jedinečný charakter vytváří imitace sněhu a krystalů na větvích a perleťové třpytky. Vyrobeno z nejkvalitnější PVC fólie. Uvnitř mají větvičky extrémně silný drát - až 2,6 mm což vám umožní zavěsit ozdoby, aniž byste strom zatěžovali. Sada obsahuje kus jutového materiálu a dřevěný přívěsek, která zakryje stánek a dodá ještě slavnostnější atmosféru. Stromeček bude perfektním dárkem.
 • SPECIFIKACE - zelená barva; kvalita: PREMIUM: materiál: PVC fólie, dřevo, plast; rozměry (šířka / výška): 80 / 180-100 cm; hmotnost: 5,4 kg.

SPECIFIKACE

 • zelená barva
 • nějak: PREMIUM
 • materiál: PVC fólie, dřevo, plast
 • rozměry (šířka / výška): 80 / 180-100 cm
 • hmotnost: 5,4 kg.

ZAHRNUTA

 • vánoční strom
 • vydržet
 • pahýl
 • jutový materiál VOLNÝ, UVOLNIT
 • dřevěný přívěsek VOLNÝ, UVOLNIT

Vánoce jsou zvláštní čas, kdy by naše domovy měly být klidné, srdečné a teplé. Vánoční stromeček je neodmyslitelnou tradicí – kdo si bez něj dokáže představit Vánoce?

Náš vánoční stromek s umělým diamantem zůstal vyrobeno s extrémní přesností díky čemuž připomíná skutečný strom, čerstvě přinesený z lesa. Jeho jemné, ale stabilní větvičky jsou posypány krystaly, umělým sněhem a perleťovými třpytkami, což mu dodává ještě zajímavější vzhled, který zvýrazní vaše dekorace. Byl navržen tak, aby skládání a rozkládání bylo extrémně rychlé a snadné. Stačí jej zašroubovat do stojanu a pařezu a poté větve vymodelovat.

Vánoční stromek drží stabilní stojan, který se skládá ze 4 ramen. Skutečný, přirozený kmen má zbytky větviček, a jeho vůně se šíří po celém domě a zdůrazňuje jedinečnou atmosféru. Vánoční stromeček můžete nainstalovat ve dvou variantách - na pařezu nebo v samotném porostu. Je to jedinečná dekorace, která byla navržena s ohledem na náročné vánoční fanoušky. Tento vánoční stromek skvěle doplní kouzlo a atmosféru Vánoc doma, v kanceláři, restauraci nebo hotelu.

PREMIUM VÁNOČNÍ STROMEK: PŘES 100 VĚTVÍČEK A HUSTÝCH JEHLÍ

Vánoční stromeček má hojnost větví s nesčetným množstvím jehličí. To vám umožní dosáhnout efektu přirozeného, bujného stromu - což je mimořádně žádoucí lovci jedinečných stromů.

UMĚLÝ STROM

Vzhledem k tomu, že je vánoční stromeček umělý, nemusíte se bát jeho péče a toho, že z něj bude opadat jehličí. Stromeček bude vypadat úžasně celé Vánoce.

NEOBVYKLÉ DEKORACE

Vánoční stromeček má působivé ozdoby v podobě umělého sněhu a krystalů imitujících mráz. Navíc byla posypaná perleťovými třpytkami, které celek dotvářejí. Borovice nutně nevyžaduje další dekorace, je již krásně zdobená, takže sama o sobě bude ozdobou rekreačního domu.

2 VARIANTY NASTAVENÍ

Vánoční stromeček můžete nainstalovat dvěma způsoby:

1. Na kufr - skvěle ho zviditelní i při postavení za pohovkou nebo komodou.

2. Přímo na stojanu - pokud máte na podlaze málo místa, můžete vánoční stromeček postavit třeba na skříň.

OPLOCENÍ A VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZDARMA

Sada obsahuje vysoce kvalitní jutovou látku a přívěsek, pomocí kterého můžete ozdobit vánoční stromeček a darovat ho svým blízkým. Materiál bude pokryt zeleným stojanem.

NATURAL Kufr

Skutečný kmen má zbytky větviček a jeho vůně se šíří celým domem a zdůrazňuje jedinečnou atmosféru. Bylo to dodatečně impregnované bezbarvý impregnant, díky kterému bude odolnější.

Technické parametry:
Následující dodávka:
za 2 měsíce
Počet v dodávce:
150 ks
Počet kusů v kuriérovém balení:
2
Výška balení:
24 cm
Šířka balení:
24 cm
Délka balení:
100 cm
Počet kusů v hlavním kartonu:
brak kartonu zbiorczego
Hodnocení uživatelů
Zeptat se na produkt:

Pokud je pro vás popis výše nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz na tento produkt. Budeme se snažit odpovědět, jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné pro podání objednávky.
Otázka:
Toto pole je nutné pro podání objednávky.
pole označená – Toto pole je nutné pro podání objednávky.– jsou povinná
IdoSell Trusted Reviews
4.57 / 5.00 5777 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-29
vše OK
2024-02-23
Everything was awesome :)
pixel