Tentes de plage et touristiques

( ilość produktów: 15 )

 

Hurtownia namiotów

Wakacyjne wyjazdy nad jezioro lub na festiwale tradycyjnie łączą się z biwakami i polem namiotowym. Szeroki wybór namiotów w ofercie hurtowni maxy.pl dostarczy odpowiednich modeli namiotów dla rodzin oraz osób szukających niewielkiego namiotu do podróży w pojedynkę.

Poza klasycznymi modelami namiotów turystycznych hurtownia maxy.pl oferuje także namioty plażowe, o niewielkich wymiarach, wygodnych do transportu, a także prosty do rozłożenia i co nie mniej ważne - do ponownego złożenia.

Namioty plażowe

Miłośnikom spędzania czasu na plaży czy nad jeziorem polecamy dostępne w hurtowni maxy.pl namioty plażowe. Znakomicie nadadzą się do schronienia się od słońca w największy skwar czy do drzemki po zabawie w wodzie.

Różne modele, które przygotowaliśmy dla Państwa w naszej ofercie, spełnią szereg oczekiwań, od samo rozkładających się namiotów plażowych jednoosobowych dla indywidualnych podróżników po wieloosobowe dla całej rodziny.

Dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania szczególnie polecamy namioty plażowe POP UP, których rozłożenie zajmuje kilka sekund, zrywając na zawsze z mitem o skomplikowanym i mozolnym rozkładaniu namiotu. Dzięki swojej konstrukcji sprawdzą się zarówno jako osłona od słońca, ale też wygodne miejsce do przechowania wszystkich przedmiotów niezbędnych na wakacyjny dzień nad wodą, z dala od piasku oraz zabezpieczając je przed uszkodzeniami lub zagubieniem. Stabilna i lekka konstrukcja namiotów plażowych w ofercie maxy.pl gwarantuje schronienie nie tylko przed słońcem, jest też doskonałą osłoną od wiatru czy niespodziewanego deszczu.

Dostępne w naszej ofercie namioty plażowe to szereg korzyści dla użytkowników. Są niezwykle wygodne do transportu, łatwe do rozstawienia oraz szybkiego spakowania, z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci pokrowca z gumką, dzięki czemu ułatwią transport oraz zaoszczędzą czas niezbędny do rozstawienia i późniejszego spakowania namiotu. Namioty plażowe w ofercie hurtowni maxy.pl z pewnością przydadzą się na wszelkie wyjazdy nad wodę i nie tylko.

Namioty turystyczne

Lato to okres idealny na bliskie i dalekie podróże, dla których szczególnym ułatwieniem nadającym mobilność wyjazdom jest zaopatrzenie się w namiot turystyczny. Szeroki wybór modeli znajdziecie Państwo w naszej hurtowni namiotów turystycznych. Stworzone z wytrzymałych materiałów, o różnych wymiarach przeznaczonych dla użytku w pojedynkę, ale też w gronie przyjaciół czy na rodzinne wyjazdy. W przypadku wieloosobowych modeli namiotów turystycznych dostępnych w ofercie hurtowni maxy.pl ich niekwestionowaną zaletą jest komfort i prywatność użytkowania dzięki oddzielnym komorom, ułatwiającym wypoczynek po aktywnym dniu wszystkim jego użytkownikom.

Namioty turystyczne - uzupełnienie outdooru

Coraz większą popularność w ostatnich latach zdobywa outdoor jako forma aktywnego i niekonwencjonalnej turystyki. Uzupełnieniem podróży dla osób poszukujących wolności i spontanicznie wybierających miejsca noclegu ponad bookowane hotele z pewnością docenią namiot jako najlepszy mobilny dodatek do wypraw. Modele dostępne w ofercie hurtowni maxy.pl znajdą zastosowanie przed wszystkim w przypadku kilkuosobowych grup, dając przestrzeń do odpoczynku i schronienia dla 2, 4 a nawet 6 osób, ograniczając przy tym miejsce potrzebne do transportu namiotu do bagażu jednego z uczestników wyprawy lub dzieląc części pomiędzy wszystkich, ułatwiając przemieszczanie się i nie obciążając nadmiernie jednej osoby.

Commande rapide
Affichage
Commande rapide
Affichage
IdoSell Trusted Reviews
4.57 / 5.00 5634 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-20
Everything ok. Tank you!
2024-05-18
Everything ok
pixel